ZT230 300dpi

TT tlačiareň kotúčových etikiet

Zebra ZT230 300dpi tlačiareň etikiet
Perfektné riešenie
Pre 4000-9000
Etikiet denne

Vysoký výkon, podrobné tlačenie!
Výborná cena, výborná kvalita!

Už nikdy viac nebudete mať problém s malými písmenkami. Oblasti použitia sú veľmi široké, najviac sa používa vo výrobe (sledovanie pracovného procesu), v logistike (vybavenie objednávky, balenie, doprava, doručenie, označovanie), v maloobchode (predaj, skladovanie) a v zdravotníctve (označenie vzoriek a liekov).

-6%
887.- namiesto
ssss
doprava zdarma!

Spolahlivosť, dlhá životnosť a jednoduché používanie

Tlačiareň Zebra ZT230 ponúka neobvykle vysoký výkon a bohaté funkcie a vďaka masívnej konštrukcie je vhodná pre potlač 4-9000 etikiet denne. Výmenu etikiet a farbiacej pásky sa dá ľahko vykonať za niekolko sekúnd. Tlačiareň sa používa na tlačenie termocitlivého materiálu, ale vložením vhodnej farbiacej pásky sa dá s ňou tlačiť aj na papier, plast, kartón a textil. Vzhladom na logické usporiadanie pracovnej plochy, používanie tlačiarne nevyžaduje odbornú znalosť a školenie. Vďaka jej mechanizmu je výmena etikiet a farbiacej pásky tiež veľmi jednoduchá.

Zebra ZT230 300dpi tlačiareň etikiet

Rýchla inštalácia a jednoduchá integrácia do existujúcich systémov.

Zariadenie amerického výrobcu v základnom vybudovaní má USB a RS232 (sériové) rozhranie, ale okrem toho sa dá opcionálne vybrať aj LPT (paralelný) rozhranie, ZebraNet 10/100 ethernet a Wi-Fi*, pomocou čoho vieme tlačiareň Zebra ZT230 flexibilne pripojiť na lokálny alebo sieťový systém. ZT230 je kompatibilný so staršími modelmi, preto je možné jeho adaptácia do existujúcich systémov. Zebra ponúka lepšiu produktivitu so sériou ZT, klúčom čoho je aj lepšie vybudovaný pracovný panel. Tlačiareň ZT230 s programovacím jazykom ZPL je dostupný cez Web server a dá sa ovládať cez prehliadač. Chybové hlásenie počas fungovania tlačiarne je možné presmerovať na PC alebo mobilný telefón. Vďaka vlastného zabudovaného ZPL II jazyku vieme tlačiareň ľahko zapojiť do SAP R/3 V.4.6c, alebo do novšej verzie. * model s LPT, Ethernet a Wi-Fi nie je súčasťou akcie!

Zebra ZT230 300dpi tlačiareň etikiet

Návrh etikiet

Jednoduchý návrh etikiet zabezpečí softvér Zebra Designer
(súčastou balíka). Etikety môžu obsahovať nápisy, čiarové kódy alebo aj jednofarebné logá. Balík obsahuje aj Windows driver pre tlačenie čiarových kódov z Windows aplikácie ako napr.
Microsoft® Office™ a iné populárne programy.

Zebra ZT230 300dpi tlačiareň etikiet

Cez nákup až po tlač:

K tlačiarni Vám pribalíme všetky potrebné komponenty (USB kábel, napájací zdroj a kábel, softvér a 150 ks etikiet ako vzorku). Naša firma dodáva len tie najkvalitnejšie etikety a farbiace pásky, čo súvisý aj s bezproblémovým fungovaním našich produktov a ich životnostou. K tlačiarňam zo skladu ponúkame najväčší sortiment etikiet v tomto regióne, z rôznych materiálov a v rôznych rozmeroch (pozrite si náš jedinečný sklad).

Objednávka

Cena produktu: 831 EUR

(Cena s DPH: 997 EUR)
Dostupnosť
3-5 prac. dní [@raktar-keszlet]
Poštovné: Zadarmo

Produkt, ktorý ste si vybrali je momentálne nedostupný!