ZD410 203dpi

DT tlačiareň kotúčových etikiet

Zebra ZD410 203dpi tlačiareň etikiet
Perfektné riešenie
Pre 1000-3000 etikiet denne
K potlačeniu etikiet!

Tlačiareň charakterizujú malé rozmery, tichá prevádzka,
jednoduché a ekonomické použitie v širokej oblasti.

Tlačiareň sa používa v kancelárií, farmaceutike, logistike a na mnohých iných miestach.
Zebra tlačiareň etikiet tak lacno
ešte nebola k dispozícií!


-10%
240.- namiesto
ssss
doprava zdarma!

Vysoko kvalitná a vysoko kontrastná tlač do šírky 56 mm

Stolná tlačiareň Zebra ZD410 je najmenšia direct thermal tlačiareň, ktorá nahradí typ LP2824 Plus. Odporúčaná na potlač menšiho množstva etikiet (cca.1-3000 etikiet denne). Kryt je vyrobený z plastového materiálu. Hlavnými aspektmi pri vybudovaní tlačiarne boli ľahké požívanie a spoľahlivá, bezporuchová prevádzka.
ZD410 je direct thermal verzia rodiny. Kvalita tlače je čistá, pripravuje vysoko kontrastné texty a čiarové kódy na termocitlivých kartách, lístkoch a etiketách. Vďaka patentu OPEN ACCES vidíme etikety aj bez otvorenia krytu, a výmena kotúča je tiež veľmi jednoduchá za okamih. Tlačiareň je vhodná na potlač čiernych nápisov, jednofarebnej grafiky (napr. logo) alebo čiarových kódov (podporuje všetky 1D a 2D čiarové kódy, napríklad: DataMatrix a QR Code).

Zebra ZD410 203dpi tlačiareň etikiet

Jednoduchá integrácia
do existujúcich systémov

Zariadenie amerického výrobcu v základnom vybudovaní má USB rozhranie. Oblasť používania je velmi široký: vieme používať od obchodných a kancelárských aplikácii, cez farmaceutický priemysel až do logistiky, alebo prepravy.

Novou funkciou Zebra ZD410 je, že už v základnom vybavení pozná EPL a ZPL programovací jazyk, preto sa dá priamo integrovať do SAP, podobne s podobnou jednoduchosťou ako laserové tlačiarne. Aj k tomuto modelu je dostupný ZebraLink, čo ihneď posiela e-mail používateľovi v prípade poruchy alebo ked sa minie spotrebný materiál. Softvér umožnuje sledovať a riadiť zariadenie cez prehliadač (WebView), dostávať informácie o jeho fungovaní, resp. chybové hlásenia (WebAlert).

Zebra ZD410 203dpi tlačiareň etikiet

Návrh etikiet

Jednoduchý návrh etikiet zabezpečí softvér Zebra Designer
(súčastou balíka). Etikety môžu obsahovať nápisy, čiarové kódy alebo aj jednofarebné logá. Balík obsahuje aj Windows driver pre tlačenie čiarových kódov z Windows aplikácie ako napr.
Microsoft® Office™ a iné populárne programy.

Zebra ZD410 203dpi tlačiareň etikiet

Cez nákup až po tlač:

K tlačiarni Vám pribalíme všetky potrebné komponenty (USB kábel, napájací zdroj a kábel, softvér a 150 ks etikiet ako vzorku). Naša firma dodáva len tie najkvalitnejšie etikety a farbiace pásky, čo súvisý aj s bezproblémovým fungovaním našich produktov a ich životnostou. K tlačiarňam zo skladu ponúkame najväčší sortiment etikiet v tomto regióne, z rôznych materiálov a v rôznych rozmeroch (pozrite si náš jedinečný sklad).

Objednávka

Cena produktu: 215 EUR

(Cena s DPH: 258 EUR)
Dostupnosť
3-5 prac. dní [@raktar-keszlet]
Poštovné: Zadarmo

Produkt, ktorý ste si vybrali je momentálne nedostupný!