GC420t 203dpi

TT tlačiareň kotúčových etikiet

Zebra GC420t 203dpi tlačiareň etikiet
Perfektné riešenie
Pre 1000-3000
Etikiet denne

Táto stolná tlačiareň je najpopulárnejšia z naších produktov vďaka priaznivej cene a výborných parametrov
(malá, tichá, v pomere cena/výkon veľmi dobrá)
.

Tlačiareň Zebra GC420t je ideálnym pomocníkom v kancelárií, logistike, farmaceutike, ale aj v mnohých iných odvetviach, takže spokojnosť užívateľov získala zaslúžene. U nás si ju môžete kúpiť za veľmi výhodnú cenu!


-5%
280.- namiesto
ssss
doprava zdarma!

Výkon a účinnosť
bez kompromisov

GC420t je zo série termotransferovej verzie, perfektný výber pre tých, ktorí potrebujú tlačiť denne cca. 1-3.000 etikiet. Ovládanie tlačiarne je veľmi jednoduché, nevyžaduje odborné znalosti.
Výmenu etikiet a farbiacej pásky sa dá ľahko vykonať za pár minút.
Tlačiareň dokáže tlačiť na termocitlivý (direct thermal) materiál, ale použitím vhodnej farbiacej pásky sa dá tlačiť aj na nasledujúce materiály: papier, plast, karton a textil.

Zebra GC420t 203dpi tlačiareň etikiet

Jednoduchá integrácia
do existujúcich systémov

Produkt amerického výrobcu v základnom vybudovaní má rozhranie LPT (paralel), USB a RS232 (sériovým rozhraním), ale k tomu je možné si vybrať aj ZebraNet 10/100 printerserver (ethernet), vďaka čomu sa dá pripojiť na lokálny alebo sieťový systém. Novinkou tlačiarne je, že pracuje s EPL a ZPL jazykmi, čo umožňuje priamé integrovanie do SAP. * akcia sa nevzťahuje na verziu s ethernetovým rozhraním.

Zebra GC420t 203dpi tlačiareň etikiet

Návrh etikiet

Jednoduchý návrh etikiet zabezpečí softvér Zebra Designer
(súčastou balíka). Etikety môžu obsahovať nápisy, čiarové kódy alebo aj jednofarebné logá. Balík obsahuje aj Windows driver pre tlačenie čiarových kódov z Windows aplikácie ako napr.
Microsoft® Office™ a iné populárne programy.

Zebra GC420t 203dpi tlačiareň etikiet

Cez nákup až po tlač:

K tlačiarni Vám pribalíme všetky potrebné komponenty (USB kábel, napájací zdroj a kábel, softvér a 150 ks etikiet ako vzorku). Naša firma dodáva len tie najkvalitnejšie etikety a farbiace pásky, čo súvisý aj s bezproblémovým fungovaním našich produktov a ich životnostou. K tlačiarňam zo skladu ponúkame najväčší sortiment etikiet v tomto regióne, z rôznych materiálov a v rôznych rozmeroch (pozrite si náš jedinečný sklad).

Objednávka

Cena produktu: 265 EUR

(Cena s DPH: 318 EUR)
Dostupnosť
Skladom viac, ako 100 ks
Poštovné: Zadarmo

Na územie Slovenska: pri okamžitej objednávke Piatok (30.10.)
Osobný odber v našej kancelárií: rezervovať a prevziať